O NÁS

O NAŠÍ FIRMĚ

Již od svého vzniku v roce 1993 zavádíme informační systémy společnosti Asseco Solutions a.s. Nejprve to byl systém Helios v dosové podobě, od roku 2000 Helios Orange ve verzi pro Windows a v současnosti Helios iNuvio.

Víme, že informační systém je jednou z nejdůležitějších součástí každé podnikající společnosti a přináší klíčové informace pro její další rozvoj. Musí být spolehlivý a jeho provoz ekonomicky únosný. Proto se snažíme při každém obchodním případu o individuálně propracovanou nabídku produktů a služeb. Vzhledem k našim zkušenostem Vám nabízíme vyzkoušená řešení různých obchodních, výrobních, ekonomických i manažerských procesů. Správným výběrem a kvalitním nasazením informačního systému silně podpoříte rozvoj své firmy na léta dopředu.

Poskytujeme aktivním a novým zákazníkům obchodní podporu, služby implementace a následného servisu.

S našimi systémy získáte nejen včasné a přesné výsledky hospodaření firmy, ale také nástroj k řízení a směrování firmy v dalších letech.

NAŠE DOVEDNOSTI

Máme dlouholeté zkušenosti v oboru, používáme moderní technologie, sledujeme nejnovější trendy, pravidelně se školíme, abychom mohli zákazníkovi nabídnout nejen pomoc, ale i návrh na jiné alternativní řešení. Pro naše zákazníky jsme partnerem a mohou se na nás se vším obrátit.