Novinka pro zákazníky produktů HELIOS. Docházkový systém ANeT-WebTime

dots
dots

Společnost Asseco Solutions nově nabízí zákazníkům produktové řady HELIOS špičkové docházkové, plánovací a přístupové systémy od společnosti ANeT-Advanced Network Technology.

Společnost Asseco Solutions rozšiřuje nabídku služeb pro stávající i potenciální zákazníky produktové řady HELIOS také o produkty společnosti ANeT-Advanced Network Technology, která se stala součástí Asseco Solutions loni v prosinci. Jedná se zejména o docházkový systém ANeT-WebTime, který je webovým docházkovým systémem s rozsáhlou funkcionalitou.

Aplikace ANeT-WebTime šetří firmám čas, starosti a zejména náklady, protože umožňuje centrální řešení docházkového systému i podnikům s více provozy. Zajišťuje automatické zpracování veškerých podkladů pro mzdy na základě získaných dat o jednotlivých průchodech, které se zaznamenávají pomocí docházkových terminálů.

Průchodová data dále podléhají pravidlům definicí jednotlivých typů směn, plánu směn a dalším pravidlům. ANeT-WebTime dokáže tyto podklady pro mzdy automaticky exportovat do mzdových softwarů třetích stran.

„Začlenění do skupiny s tak vynikající pozicí na trhu ERP, jakou je Asseco Solutions, vnímáme jako velkou příležitost pro naši společnou budoucnost,“

Jiří Peterka, Výkonný ředitel společnosti ANeT

 

Jaké jsou výhody systému ANeT-WebTime:

  • Šetří náklady.
  • Napojení na většinu mzdových softwarů pro automatické odesílání docházkových/mzdových dat.
  • Moderní webové prostředí nevyžaduje žádné instalace.
  • Docházkový systém je dostupný pro každého zaměstnance přes webový prohlížeč.
  • Přístup k docházce z kteréhokoliv místa na světě.
  • Oprávnění jednotlivých osob v systému je vámi definovatelné pomocí rolí.
  • Automatická kontrola dodržování legislativy dle zákoníku práce.

Kromě docházkového systému jsou v nabídce i další řešení společnosti ANeT:

  • ANeT-Guard – přístupový systém;
  • ANeT-PlanPlus – plánování pracovníků;
  • ANeT-Menu – stravovací systém.

Výkonný ředitel Asseco Solutions ČR Jiří Hub vysvětlil důvody pro akvizici společnosti ANeT následovně: „Naším cílem se v poslední době stali specialisté poskytující komplexní služby v oblasti identifikačních systémů.  Záměrem akvizice bylo doplnit naše portfolio o další specializovaná řešení, v tomto případě konkrétně o docházkový systém, software na plánování lidských zdrojů, přístupový systém a stravovací systém.“

Produkty společnosti ANeT využívá už téměř tisícovka firem, například renomované společnosti jako Bosch, Heineken, McDonald’s, TESCO, nebo instituce z oblasti zdravotnictví a veřejné správy.

Bližší informace naleznete na www.ANeT.eu.

 

V případě zájmu o více informací nás neváhejte kontaktovat na emailové adrese jan.vasek@staproliberec.cz.

 

Původní článek naleznete zde.