Naši noví zákazníci – Hospic sv. Zdislavy

dots
dots

Warning: getimagesize(): https:// wrapper is disabled in the server configuration by allow_url_fopen=0 in /www/staproliberec.cz/staproliberec.cz/wp-content/themes/hello-theme-child-master/functions.php on line 122

Warning: getimagesize(https://www.hospiczdislavy.cz/wp-content/uploads/2017/11/hospic-foto.jpg): Failed to open stream: no suitable wrapper could be found in /www/staproliberec.cz/staproliberec.cz/wp-content/themes/hello-theme-child-master/functions.php on line 122

Posláním společnosti je doprovázení těžce a nevyléčitelně nemocných klientů a jejich rodin prostřednictvím zdravotní, sociální, psychologické a duchovní podpory.

V současné době poskytuje své služby v domácím prostředí svých klientů v České republice v Liberci, Jablonci nad Nisou a okolí. Při nemocnicích v Turnově a České Lípě provozuje Rodinné pokoje. Od ledna 2016 nabízí občanům Libereckého kraje další model péče – lůžkové zařízení Hospic sv. Zdislavy.

Svou prací se snaží o to, aby pacienti netrpěli nesnesitelnou bolestí, za všech okolností byla respektována jejich lidská důstojnost a v posledních chvílích života nezůstali osamoceni.

Děkujeme za důvěru!