AVA – Zálohování S3 a Phishingové kampaně

dots
dots

Stále více přibývá incidentů, kdy se vás nebo vaši společnost hackeři či organizované skupiny snaží připravit o data či finance.

Phishing se neomezuje se jen na e-maily, probíhá i přes telefon, SMS, sociální sítě, komentáře v diskuzích atd. Tím to ale nekončí, může být skrytý i venku na ulici v QR kódu, prostě kdekoliv.

Řešením, jak těmto incidentům předcházet, je mít dobře vyškolené zaměstnance, kteří dokáží včas tyto podvodné aktivity rozeznat.

Jak může vaše firma připravit své zaměstnance?
Aplikace Phishingové kampaně


Tato aplikace dokáže zajistit proškolení vašich zaměstnanců, simulované phishingové kampaně, odhalit bezpečnostní rizika vašich systémů, a to vše s přehlednými reporty a analýzami. Flexibilní, nastavitelná služba s minimální technickou náročností a vzdělávání s měřitelnými výsledky.

A co data, máte je bezpečně zálohovaná?
Data a soubory jsou to nejcennější, co v počítači máme. Existují nástroje pro zálohování do cloudových úložišť, jedním z nich je aplikace GEETOO S3, která umožňuje zálohování pro váš HELIOS. Geetoo S3 vám umožní jednoduše zálohovat a stahovat libovolné množství dat, bez nutnosti platit za požadavky.
S námi ztrátě dat předejdete

Aplikace GEETOO S3


Zažijte pocit bezpečí a zálohujte svůj HELIOS, databáze a veškerá vaše data automaticky pomocí funkce Object Lock. Zamezíte tím chybám lidského faktoru a snížíte riziko kyberútoků na minimum.

Více informací naleznete na www.Avaplace.com