AVA – aplikace Kniha jízd

dots
dots

Vážení zákazníci a uživatelé systému HELIOS,

 

Stále ještě evidujete knihu jízd ručně?

Dle finančního úřadu a inspekce práce musí knihu jízd evidovat plátci DPH a neplátci DPH, kteří nepoužívají paušál, aby si mohli uplatnit reálné náklady za pohonné hmoty. Proto je nutné podrobně evidovat provoz služebního auta. Dále to jsou ti, co dokládají dodržování bezpečnosti práce. Nařízení totiž stanovuje povinné bezpečnostní přestávky. Například řidič referent (řidič, který není řidičem z povolání, např. manažer na cestě za zákazníkem) musí mít první přestávku nejpozději 4,5 hodiny od zahájení cesty. A právě z knihy jízd může kontrola zjistit, zda zaměstnanec přestávku čerpal.

S naším systémem to již nemusíte vůbec řešit.

Automatická kniha jízd přes GPS je systém, který využívá globálního pozicovacího systému (GPS) k automatickému sledování a zaznamenávání informací o každé jízdě. Následně poskytuje řidičům přesné a spolehlivé údaje o jejich pohybu na silnici. Jednou z hlavních výhod automatické knihy jízd přes GPS je eliminace potřeby manuálního zaznamenávání jízd. Řidiči již nemusí ručně vyplňovat papírové knihy nebo vkládat údaje do aplikace. Systém automaticky a přesně sbírá veškeré potřebné informace, což šetří čas a minimalizuje chyby. Automatická kniha jízd je bez problémů akceptována finančními úřady.

 

Neustálý přehled o vašem autě

Stačí aplikaci otevřít a hned vidíte, který vůz se kde pohybuje nebo stojí. Včetně adresy, aktuální rychlosti nebo délky probíhající jízdy. Zobrazte si mapu a můžete sledovat, kam má vaše auto namířeno. Pokud jste zapomněli, kde jste zaparkovali, jedním klikem se vám spustí navigace.

Mobilní GPS jednotka

Ke každému vozidlu je nutné pořídit Mobilní GPS jednotku v ceně 179€ jednorázově.
Mobilní GPS jednotka je určená do OBD konektoru. Její instalaci zvládne každý a po zapojení je okamžitě služba aktivní.

 

V případě zájmu navštivte stránky AVA, případně nás kontaktujte.