M-FILES

  • Máte problém něco najít ve svých dokumentech?
  • Nebaví vás zdlouhavé hledání smluv, faktur, apod.?
  • Nemáte systém v uspořádání dokumentů?
  • Chcete mít své dokumenty v bezpečí?
  • Rádi byste se podívali na své firemní dokumenty z domova, dovolené, tabletu či mobilu?

M-Files vám pomohou ukládat, vyhledávat, sdílet a zabezpečit dokumenty napříč celou firmou. Solidní technologie je připravena na propojování s dalšími systémy uvnitř firmy.

Provázanost  s prostředím Microsoft Windows a Microsoft Outlook usnadňuje užívání i  méně zdatným uživatelům a zrychluje vlastní nasazení. Document Management System M-Files využívá 150.000 uživatelů v 70 zemích a téměř 30 jazykových lokalizacích včetně češtiny. Díky M-Files můžete k dokumentům přistupovat ze svého počítače, tabletu, nebo mobilu. Dokumenty jsou v bezpečí a máte jistotu řízeného přístupu k informacím dle uživatelských oprávnění.

Průzkumy ukazují, že uživatelé kancelářských aplikací tráví hledáním  souborů až 20% svého času. M-files přinášejí mocný nástroj pro vyhledávání, umožňující okamžitě vyhledat jakýkoliv dokument jednoduchým  zadáním vhodného klíčového slova. Hledat můžete v názvu souboru, ve  třídících kritériích a fulltextově – tedy na úrovni obsahu dokumentu. Vyhledávání je díky databázové technologii mnohonásobně rychlejší a výkonnější, takže dochází k časové úspoře na úrovni až 16% pracovního času. Jednoduché a rychlé hledání je lepší, než chaotické prohledávání síťových disků, složek a historických emailů. Udávaná návratnost investice do tohoto řešení je od 2 do 8 měsíců, přičemž s počtem uživatelů roste rychlost návratnosti. A to opomíjíme fakt, že  automatické upozornění, například na blížící se expiraci smlouvy, může  předejít mnoha nepříjemnostem a ztrátám.